Łuszczyca - poznaj kamienie pomagające w leczeniu łuszczycy

Prawie 2 miliony osób w Polsce cierpi na chorobę zwaną Łuszczycą. Łuszczyca pochodzi od greckiego słowa "psora", które oznacza "swędzenie". Znakiem rozpoznawczym tej choroby są martwe strupy skóry o srebrzystobiałym kolorze, które tworzą się na zmianach chorobowych, które ulegają zapaleniu. Choroba ta jest niezaraźliwa, co oznacza, że nie rozprzestrzenia się poprzez dotykanie lub siedzenie obok chorego. Kiedy martwe strupy skóry są zdrapywane, skóra pod nimi ma tendencję do łatwego krwawienia na odsłoniętym obszarze. Do najbardziej podatnych obszarów należą paznokcie, skóra głowy, plecy, klatka piersiowa, stawy kolanowe i łokcie. Nawet jeśli łuszczyca nie jest zazwyczaj spotykana na twarzy, to nadal jest to stan, który wpływa na skórę.

Łuszczyca jest bardziej chorobą przewlekłą, której może również towarzyszyć zapalenie stawów, które jest znane jako łuszczyca stawów, co prowadzi do obrzęku stawów palców rąk i nóg. Ponieważ wydaje się, że istnieje zaburzenie w podstawowym metabolizmie komórek, czerwonawe obszary wskazują na nadmierną aktywność w oderwaniu i odnowie komórek skóry. Wynika to również z dużej toksyczności i braku odpowiednich składników odżywczych w organizmie.

Niestety Łuszczyca nie reaguje dobrze na wszelkiego rodzaju alternatywne lub nawet konwencjonalne metody leczenia choć istnieją nowoczesne metody leczenia, które przynoszą ulgę chorym. Choroba jest jednak nie uleczalna.

W tym artykule napisze, które kryształy i kamienie łagodzą objawy łuszczycy. Wielu moich klientów stosuje litoterapie w leczeniu łuszczycy z dobrym rezultatem. 

Nazywam się Adam Zawadzki - od 15 lat minerały i litoterapia jest moją największą pasją. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie e-mail adam.litoterapia@gmail.com Pomogłem wielu osobom uporać się z problemami zdrowotnymi dzięki litoterapii.

Posiadam setki kamieni najwyższej jakości bez toksycznych zanieczyszczeń | Dobiorę odpowiednie kamienie, a następnie wyślę je pocztą | Napisze Ci jak je stosować aby przyniosły zdumiewający efekt. Przystępne ceny - konsultacja wraz z wysyłką niezbędnych kamieni nie przekracza 80 zł.

ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ! LITOTERAPIE NALEŻY TRAKTOWAĆ JAK DODATKOWĄ POMOC

 Kryształowa recepta na łuszczycę

 Oprócz emocjonalnych i innych przyczyn fizjologicznych, widać, że detoksykacja przez kryształy może pomóc w łagodzeniu wielu objawów choroby łuszczycy. Istnieje wiele kryształów, które mogą być używane do neutralizacji i eliminacji toksyn obecnych w organizmie, które mogą być przyczyniać się do choroby. Należą do nich kryształy takie jak Chryzopraz. Inne kryształy obejmują Bloodstone i Celestyt. Wśród wszystkich tych kryształów, najlepsze wyniki można uzyskać za pomocą Azurytu.

Azuryt jest najskuteczniejszym minerałem w litoterapii w leczeniu łuszczycy

 Azuryt jest minerałem na bazie wodorotlenku węglanu miedzi, który najczęściej występuje razem z malachitem. Azuryt jest znany jako potężny kamień uzdrawiający naszą skórę. Azuryt pomaga również w rozpuszczaniu blokad, które upośledzają energię, aby mogła ona gładko przepływać przez ciało. Azuryt pomaga również w fizycznym uzdrawianiu z licznych problemów. Znany jako pomoc w leczeniu problemów łuszczycy, trądziku czy ospy. Kryształ ten działa w leczeniu artretyzmu i problemów ze stawami. Kryształ ten naprawia i uzdrawia nerki, wątrobę, pęcherzyk żółciowy, tarczycę, zęby. Przede wszystkim Azuryt pomaga odtruć i wyssać wszystkie negatywne energie, które rozprzestrzeniają choroby w całym ciele.

Bloodstone to głęboko zielony chalcedon z małymi kropkami czerwonego jaspisu. Ten piękny kryształ jest znany jako kamień leczniczy, który pomaga umysłowi, ciału i duszy. Bloodstone pomaga uziemić negatywne energie i oczyszczać ciało. Co najważniejsze kamień ten pomaga w detoksykacji organizmu. Bloodstone pomaga znaleźć miłość w każdej sytuacji, zwiększa moc umysłu, przynosi jasność myśli i pomaga zrozumieć inaczej nieznane tematy. Przez długi czas Bloodstone był używany do zwiększenia siły i energii. Jest znany z tego, że usuwa blokady, które są pożywką dla negatywnych energii. Bloodstone przynosi jasność i pomaga zrozumieć trudne sytuacje. Co najważniejsze Bloodstone jest kryształem oczyszczającym, który oczyszcza krew, odtruwa wątrobę, śledzionę i nerki.

Celestyt jest przeważnie bezbarwnym kryształem z niektórymi odmianami występującymi w odcieniach niebieskiego, zielonego, czerwonego i brązowego. Jest to przezroczysty lub półprzezroczysty kamień, który ma szklistą, woskową poświatę. Celestyt jest uważany za kamień leczniczy i jest szczególnie skuteczny dla oczu, skóry i umysłu. Kryształ ten pomaga usunąć toksyny z organizmu i oczyścić układ trawienny. Jako kryształ detoksykujący, Celestyt pomaga organizmowi sprawnie funkcjonować. Uważa się również, że Celestyt przyciąga szczęście i pokój. Kamień ten przynosi również równowagę w życiu człowieka i pomaga zbliżyć się do prawdy.

1 komentarzy:

  1. Ja na łuszczyce choruje od 20 lat i przez ten czas próbowałem chyba wszystkiego. Owszem niektóre maści działały ale tylko przez kilka miesięcy. Teraz od kilku miesięcy walcze z łuszczycą własnie za pomocą litoterapii i efekty są zadowalające. Oczywiście łuszczyca dalej wystepuje ale jest jej znacznie mniej ( da się normalnie żyć)

    OdpowiedzUsuń