Poznaj 5 kamieni, które chronią przed złą energią i toksycznymi ludźmi.

 Jako specjalista od kamieni oraz litoterapii najczęściej zadawane jest jedno pytanie, które często dostaję, brzmi: "Co mogę zrobić, aby chronić się przed toksycznymi ludźmi i ich energią?". Oczywiście, kryształy są pięknym narzędziem, które zawsze lubię sugerować.

Podczas gdy jest mnóstwo "kamiennych sceptyków" ja jestem kimś, kto wierzy w te relikty ziemi, które były używane przez wieki. (Zabawny fakt: rzymscy wojownicy nosili hematyt w bitwie dla ochrony fizycznej, a starożytne królewskie grobowce są pokryte lapis lazuli dla ochrony w życiu pozagrobowym). Chociaż nie zrobią za Ciebie całej roboty, kryształy mogą pomóc w ochronie przed złą energią.

Oto pięć najlepszych kamieni do ochrony przed niechcianymi energiami. 

Do ochrony: Kwarc górski


Kwarc górski jest jednym z najlepszych ochronnych kamieni i uważa się, że jest pomocny zarówno w ochronie negatywnych energii, jak i w przyciąganiu tych pozytywnych. Jest również bardzo wrażliwy, więc ważne jest, aby ustawić jasną i bezpośrednią intencję.

 Do uziemienia twojej przestrzeni: Czarny turmalin


Ten jest świetny do tworzenia bardziej pozytywnej przestrzeni życiowej i środowiska pracy. Czarny turmalin jest potężnym kamieniem ochronnym z możliwością uziemienia przestrzeni i oczyszczenia jej z negatywności.

Do przyciągania pozytywnej energii: Czarny obsydian


Czarny obsydian niesie ze sobą uspokajającą i pozytywną energię, która pomoże Ci w trudnych chwilach oraz gdy jesteś w pobliżu toksycznej osoby, która emanuje złą energią.

Dla unikania negatywnych ludzi: Czarny jadeit


Ten kryształ może pomóc Ci rozbudzić intuicję i będziesz trzymać się z dala od negatywnych ludzi i sytuacji. Czasami może być trudno poznać, skąd pochodzi negatywność, ale czarny jadeit może pomóc Ci dostroić się do źródła.

Na technologiczny detoks: Piryt


Piryt jest pięknym kamieniem, który ma pomóc w ochronie przed szkodliwymi skutkami, jakie technologia może mieć na umysł i ciało. Np Wi-fi lub sieci GSM

Jeśli potrzebujesz np. bransoletki wykonanej na zamówienie właśnie z kamieni ochronnych - polecam Panią Agnieszkę, która od wielu lat zajmuje sie właśnie takim rękodziełem. Możecie się skontaktować z nią na jej facebooku "Biżuteria z kamieni naturalnych"

To przyładowane bransoletki wykonane przez Panią Agnieszkę.0 komentarzy:

Prześlij komentarz