Bransoletka z jaspisu - naturalny amulet na stres

• Energia - Absorbuje • Pomaga w - Manifestacji, zakotwiczeniu, stabilizacji. • Wyrównuje nadmierną energię (nałogi, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne itp.)

Jaspis jest znany jako "najwyższy karmiciel". Podtrzymuje i wspiera w czasach stresu, przynosząc spokój i kompletność. Jaspis dostarcza ochrony i pochłania negatywną energię. Wyrównuje jin i jang.

 Elegancka bransoletka z kolorowym jaspisem cesarskim, uosabiającym harmonię i spokój. Praktyczne zapięcie z regulowanymi oczkami na końcu rzemyka sprawia, że dopasowanie do nadgarstka jest proste. Długość bransoletki wynosi 16 cm, a dodatkowe 8 cm rzemyka pozwalają na indywidualne dostosowanie.

Zamówienie można złożyć TUTAJ

Jaspis cesarski, znany z działania uspokajającego na układ nerwowy i wzmacniania pewności siebie, to kamień o uniwersalnych właściwościach. Wnosząc dobre samopoczucie i odpychając negatywne myśli, jaspis staje się nie tylko ozdobą, ale także źródłem pozytywnej energii.

Bransoletki z jaspisu cesarskiego zdobywają uznanie nie tylko ze względu na swoje właściwości, ale także jako elementy wyrafinowanego stylu. Noszone blisko ciała, inspirują do osiągania harmonii życiowej i dodają energii witalnej.

Ta bransoletka to nie tylko modny dodatek, ale także talizman na stres i narzędzie do budowania pozytywnych relacji. Zalecana zwłaszcza dla osób pracujących w wymagającym otoczeniu, gdzie codziennie muszą stawiać czoła wyzwaniom.


To nietuzinkowe dzieło, wykonane na zamówienie, doskonale nadaje się jako prezent na różne okazje, takie jak Dzień Matki czy urodziny. Uniwersalny rozmiar, regulowane zapięcie i wyjątkowy design sprawiają, że jest to elegancka biżuteria, podkreślająca subtelny wdzięk każdej kobiety.

Tagi: Bransoletka z jaspisu cesarskiego, Jaspis cesarski właściwości, Modne bransoletki na szczęście, Jaspis biżuteria, Eleganckie bransoletki, Bransoletka z kamieniem cesarskim, Bransoletka zielonych kamieni, Bransoletka jaspis cesarski, Czerwony jaspis biżuteria, Bransoletka jaspis sklep internetowy, Męska bransoletka z jaspisu, Jaspis właściwości.

0 komentarzy:

Prześlij komentarz