Ci celebryci wierzą w moc kamieni

 

W czasach niepewności, wielu z nas szuka sposobów, aby być bardziej świadomy, aby uspokoić niepokój, więc alternatywne terapie, takie jak litoterapia są coraz bardziej popularne. Koncepcja używania kryształów do uzdrawiania istnieje od wieków, ale dzięki takim gwiazdom jak Victoria Beckham, która otwarcie mówi o swojej wierze w tę praktykę, w ostatnich latach odrodziła się ona w głównym nurcie.

Czym jest uzdrawianie kamieniami?

Uzdrawianie kryształami jest rodzajem alternatywnej terapii, która polega na użyciu kamieni szlachetnych, aby przynieść równowagę do życia i umysłu danej osoby. Mówi się, że kryształy "mają stabilny i niezmienny wzorzec energetyczny, każdy z unikalną częstotliwością i polem energetycznym lub rezonansem", który nadaje im specjalne właściwości. W rezultacie, "działają jak widełki strojące", pomagając przynieść "harmonię" do "bardzo niestabilnego pola energetycznego ludzkiego ciała".

Korzyści z kamieni

Proponowane korzyści lecznicze z kryształów  i kamieni przeważnie otaczają obszary dobrego samopoczucia psychicznego, w tym uczucia zwiększonego spokoju, pozytywności i koncentracji, a także wzmocnionej odporności i łagodzenia bólu.

Poszczególne kryształy są również znane z posiadania własnych specjalnych energii, które dostosowują się do różnych obszarów Twojego życia, z ich kształtem i kolorem - jak również ich rodzaj - wpływając na ich wpływ.

ADELE

Piosenkarka otwarcie mówi o swojej walce z tremą przed występami i często cytuje się ją mówiącą o tym, że używa kryształów, aby uspokoić swoje nerwy.

MIRANDA KERR

Miranda Kerr dosłownie trzyma swoje kryształy blisko serca. W wywiadzie  ujawniła, że trzyma kwarc różany w torebce i w biustonoszu.

JENNA DEWAN

Aktorka i tancerka korzysta z wielu alternatywnych terapii, nazywając siebie "hipiską w sercu". Wcześniej zamieściła na Instagramie zdjęcia pokazujące jej ogromną kolekcję kryształów, a także eksperymenty z chińską praktyką cuppingu (podobno pobudza przepływ krwi).

NAOMI CAMPBELL

Podczas podróży supermodelka podobno trzyma w torbie czarny turmalin i kwarc różowy jako symbole ochrony i miłości.

VICTORIA BECKHAM

Victoria Beckham powiedziała, że podróżuje ze swoimi kryształami, ponieważ jest "dość przesądną osobą" i podobno używa ich za kulisami swoich pokazów. "Mam wszystkie różne kolory", powiedziała.


0 komentarzy:

Prześlij komentarz