3 najlepsze kamienie na przyciągnięcie miłości.

Miłość jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie. Jest magicznym źródłem życia, tak istotnym dla naszego przetrwania jak powietrze, którym oddychamy i jest fundamentalnym dla naszego znaczenia i celu na świecie. Motywuje i inspiruje nas do bycia najlepszą wersją samych siebie i jest jedyną uniwersalną siłą, która naprawdę łączy nas wszystkich. Od czasów starożytnych do współczesnych, żadne dwie historie miłosne nie są takie same. Dla szczęśliwców, jej obecność jest obfita i niezachwiana. Dla innych może być nieuchwytna, bolesna, a nawet trudna. Ścieżka miłości nigdy nie jest prostą linią, ale prawie zawsze jest naznaczona zwrotami akcji, wzlotami i upadkami. Niektóre ścieżki są krótkie, inne trwają całe życie. Dla każdego człowieka miłość przejawia się na wiele sposobów - miłość romantyczna, miłość duchowa, miłość do rodziców i dzieci, miłość do ludzkości, miłość do rodziny i przyjaciół, a nawet pasja do tego, co się robi i jak się żyje. Ale najważniejszą miłością ze wszystkich jest miłość do samego siebie - bezwarunkowa akceptacja samego siebie, i uznanie, że wszyscy jesteśmy warci miłości. Chociaż relacja, jaką mamy z samym sobą, może być skomplikowana, jest ona punktem wyjścia dla wszystkiego, co następuje potem. Miłość własna jest fundamentem, na którym budowane są wszystkie nasze relacje z innymi. Jak kochasz siebie, wpływa na to, jak kochasz innych, a z kolei na to, jak inni kochają ciebie. Postaw więc poprzeczkę wysoko i zaufaj, że w końcu wszystkie drogi prowadzą do miłości.   

Użyj tych kamieni, aby rozkoszować się blaskiem miłości

W ramach codziennej praktyki samoopieki, oczyszczasz i rozpieszczasz swoją skórę, ćwiczysz i odżywiasz swoje ciało, stymulujesz i rzucasz wyzwanie swojemu umysłowi, ale nie zapominaj o dbaniu o najważniejszą część ciebie - twoje serce. Te kryształy dla miłości pomagają nam uzyskać dostęp do całego piękna i boskości, która już mieszka w nas.  Czasami klejnoty z najbardziej miękkiej energii może produkować najbardziej potężne wyniki. Pracuj z tymi kryształami, aby uzyskać głębsze zrozumienie i akceptację siebie, abyś mógł dzielić się najprawdziwszą, najczystszą wersją siebie z innymi. Wiedz, że potrzeba siły, aby być wrażliwym. Potrzeba cierpliwości, aby zrobić postęp.  Czasami potrzeba pracy, aby pozwolić sobie na zabawę i odwagi, aby odkryć swoje pasje. Przede wszystkim jednak potrzeba wiary i uczciwości, aby osiągnąć swoje przeznaczenie. Współrzędne są już zaprogramowane w nas, potrzebujemy tylko kilku instrumentów, aby poprowadzić drogę. Oto najlepsze kryształy dla miłości, aby pomóc nam poruszać się po podróży i uzyskać dostęp do całej miłości, którą mamy w nas

Nazywam się Adam Zawadzki - od 15 lat minerały i litoterapia jest moją największą pasją. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie e-mail. Pomogłem wielu osobom uporać się z problemami zdrowotnymi jak i życiowymi (brak miłości, problemy finansowe czy samotność) dzięki litoterapii.

Posiadam setki kamieni najwyższej jakości bez toksycznych zanieczyszczeń | Dobiorę odpowiednie kamienie, a następnie wyślę je pocztą | Napisze Ci jak je stosować aby przyniosły zdumiewający efekt. Przystępne ceny - konsultacja wraz z wysyłką niezbędnych kamieni nie przekracza 80 zł.

ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ! LITOTERAPIE NALEŻY TRAKTOWAĆ JAK DODATKOWĄ POMOC

Kamienie na przyciąganie miłości

Kwarc różowy

 Ten kamień może być magnesem miłości: Jednym z najpotężniejszych kamieni do przyciągania miłości jest Kwarc różowy, ponieważ otwiera twoje serce na miłość wszelkiego rodzaju. Trzymaj Kwarc różowy przy swoim łóżku, a także w torebce, kieszeni lub biustonoszu. Każdej nocy przed pójściem spać umieść Kwarc różowy nad swoim sercem. Idealny dla osób samotnych szukających nowej miłości.

Rodonit

 Znaczenie Rodonitu pomaga oczyścić się z wszelkich negatywnych energii, które już nam nie służą. Pomaga nam uwolnić się od wszelkich zawirowań i bólu, abyśmy mogli osiągnąć miejsce przebaczenia i ruszyć dalej od tego, co nas powstrzymuje. Pracuj z tym kamieniem, aby uwolnić się z emocjonalnych kajdan, które uniemożliwiają Ci osiągnięcie miłości, której pragniesz.... i na którą zasługujesz. Różowe i czarne oznaczenia tego klejnotu pracują w tandemie, aby uwolnić nas od negatywności lub traumy i aktywować przebaczenie i zadowolenie, oczyszczając drogę dla miłości, aby wypełnić przestrzeń, którą ciemność pozostawiła za sobą. Ten kamień może również aktywować czakrę splotu słonecznego, oferując współczucie i empatię dla innych i zapewniając, że wszystkie twoje działania są motywowane miłością. Rodonit jest idealny dla osób, które niedawno się rozstały i chcą, ale nie potrafią rozpocząć nowego związku.

  Awenturyn

Awenturyn jest twoim szczęśliwym talizmanem: Jeśli chodzi o przyciąganie miłości, możesz potrzebować trochę szczęścia po swojej stronie. W takim przypadku sięgnij po Awenturyn, kamień szczęścia i sukcesu, który również jest potężnym kamieniem czakry serca. Trzymaj ten kryształ blisko siebie przez cały dzień jako swój "szczęśliwy amulet" na miłość. 

Praktykuj przyciąganie miłości za pomocą afirmacji, takich jak Moje życie jest pełne miłości. Przyciągam miłość do mojego życia. Jestem magnesem na miłość. Powtórz swoją afirmację sześć razy, ponieważ sześć jest liczbą, która reprezentuje miłość. Po tej prostej praktyki każdego dnia podczas trzymania kryształów miłości pomoże przyciągnąć nową miłość do swojego życia, jak również uczynić cię magnesem dla miłości.


0 komentarzy:

Prześlij komentarz