Hashimoto - naturalna terapia za pomocą kamieni naturalnych

 Ciągłe uczucie zmęczenia, niezrozumiały przyrost masy ciała, suchość skóry, bóle brzucha, zaparcia, zaburzenia miesiączkowania, brak sił… i szukanie odpowiedzi na pytanie – dlaczego tak się dzieje? Gdy już znamy diagnozę bardzo wiele osób szuka naturalnych lub niekonwencjonalnych metod leczenia Hashimoto.

Dla wszystkich osób, które zmagają się z chorobą Hashimoto oraz poszukują niekonwencjonalnego sposobu leczenia przedstawiam sposób oraz i ofertę zarazem. Leczenie kamieniami - litoterapia. (Cała ta strona jest poświęcona litoterapii - zachęcam do zapoznania się "czym jest litoterapia" jeśli to pojęcie jest dla Państwa nowe)


Od wielu lat uznaje się, że najlepszy minerał na problemy z zapaleniem tarczycy jest "Cytryn" 

Jest to złotożółty, przezroczysty kwarc, którego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa Citrus, "cytryna". Jego kolor pochodzi od niewielkiej obecności tlenku żelaza. Nazwę cytryn przyjmuje dopiero w 1556 roku, kiedy to opisuje go Niemiec Georg Bauer. Był znany wcześniej, ale pod innymi nazwami, również znany jako żółty kwarc. Cytryn jest rzeczywiście dość rzadki do znalezienia w przyrodzie. Istnieje wiele jego podróbek. Bardzo często są to podgrzewane ametysty, które zmieniają kolor z fioletowego na złotożółty. Różnica jest dość trudna do zauważenia. Ametyst ma nadal intensywną barwę z pomarańczowymi i bursztynowymi odcieniami, a nie bladożółtą.

Dawniej ludzie przykładali cytryn w okolice tarczycy i ten sposób był praktykowany przez wiele lat.  Uważano, że trzymanie cytrynu przez 15 minut 3 razy dziennie przynosi leczniczy wpływ na ten narząd. 

Współcześnie jednak opracowano lepsze metody. Mianowicie picie wody w której przez 12 godzin umieszczony był cytryn. Taki sposób może nawet 10 krotnie wzmocnić działanie lecznicze. Proszę jednak pamiętać, że litoterapia należy do medycyny niekonwencjonalnej. ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ! LITOTERAPIE NALEŻY TRAKTOWAĆ JAK DODATKOWĄ POMOC

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z mocy kamieni - zapraszam do kontaktu w celu zrealizowania zamówienia. Ofertą jest szklany pojemnik na wodę wraz z cytrynem. Tak jak widać na zdjęciu. Szklana "butelka" została specjalnie dostosowana do kamienia w kształcie obelisku. Obelisk, to najbardziej energetyczna forma minerału. 

Jak stosować?

To bardzo proste - wystarczy wieczorem wlać do tego naczynia wodę mineralną - niegazowaną. Wody powinno być tyle aby zakryć cały kamień. W kolejnym dniu pijemy wodę w 2-3 razy dziennie.  Podczas jednego dnia wypijamy cała zawartość naczynia. 

- Wysokość naczynia: 26cm -Średnica: 7cm -Pojemność: około 550ml. Wysokość kamienia - około 6-7 cm.

Cena 200 zł - koszt przesyłki 12 zł. Realizacja w ciągu 24 godzin. Zapraszam do kontaktu w celu zrealizowania zamówienia adam.litoterapia@gmail.com0 komentarzy:

Prześlij komentarz