Jakie kamienie są najlepsze na depresje? Poznaj 4 potężne minerały.

 Uczucia smutku, winy, złości, odrętwienia i zmęczenia są częścią naszego życia, ale kiedy te emocje się utrzymują lub kiedy dołki są częstsze niż wzloty, może to oznaczać, że cierpisz na depresję.

W tym miejscu chce polecić miejsce gdzie można zamówić na zamówienie spersonalizowaną bransoletkę z kamieni naturalnych - na depresje oraz inne problemy. https://www.facebook.com/bizuteriaikamienie Bransoletki robi Pani Agnieszka, która zna się doskonale nie tylko na tworzeniu pięknych bransoletek, ale i właściwościach kamieni.


Depresja może objawiać się na wiele sposobów, od fizycznych dolegliwości w postaci zaburzonych rytmów snu, po zmiany apetytu i wyczerpujące uczucie złego samopoczucia. Może również objawiać się w sferze psychicznej, na przykład utratą zainteresowania rzeczami, które kiedyś sprawiały ci przyjemność, odsuwaniem od siebie ukochanej osoby lub poczuciem, że sytuacja nigdy się nie poprawi. Może być trudne aby wydobyć w sobie nadzieje - można jednak znaleźć pomoc w uzdrawiających energiach najcenniejszych i najpotężniejszych kamieni ziemi.

Kryształy i minerały, które pomagają walczyć z depresją

Wiemy, że depresja nie jest łatwa do wyleczenia i że zastępowanie negatywnych myśli pozytywnymi nie zawsze eliminuje źródło problemu. Zdrowie psychiczne jest złożoną kwestią i całkowicie osobiste dla każdego. Chciałbym przedstawić niektóre kryształy, które mogą być bardzo przydatne  w pomocy oczyszczenia umysłu, 

Jeśli jesteś podatny na epizody depresyjne, walczysz z długotrwałym stresem, ten wybór uzdrawiających kryształów może być w stanie wysłać swoją miłość i światło, aby podnieść cię do góry.

Nazywam się Adam Zawadzki - od 15 lat minerały i litoterapia jest moją największą pasją. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie e-mail. Pomogłem wielu osobom uporać się z problemami zdrowotnymi dzięki litoterapii. 

Posiadam setki kamieni najwyższej jakości bez toksycznych zanieczyszczeń | Dobiorę odpowiednie kamienie, a następnie wyślę je pocztą | Napisze Ci jak je stosować aby przyniosły zdumiewający efekt. Przystępne ceny - konsultacja wraz z wysyłką niezbędnych kamieni nie przekracza 80 zł. 

 ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ! LITOTERAPIE NALEŻY TRAKTOWAĆ JAK DODATKOWĄ POMOC

Cytryn - przyjaciel chorych na depresje

Promienny jak słońce i pełen piękna nowego jutra, kamień cytryn jest jednym z najszczęśliwszych kryształów na świecie. Znany również jako kamień kupców, ta bujna i szczęśliwa iskra światła słonecznego jest pozytywną energią i nowymi perspektywami. Jeśli kiedykolwiek potrzebowałeś kamienia, który przebiłby najciemniejsze chmury swoim świetlistym światłem, to jest nim kamień Cytryn. Cytryn jest zawsze chętny do pomocy w walce z opadającymi i zastałymi uczuciami. 

Karneol - wycisza niespokojne myśli


Wibrujący w odcieniach czerwieni i pomarańczy, karneol jest jednym z tych kamieni, które dostarczają ogromną dawkę witalności dokładnie wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Karneol nazywany jest kamieniem wytrzymałości. Ci, którzy cierpią z powodu depresji wiedzą zbyt dobrze, wytrzymałość i serce jest niezbędne do przejścia przez te trudne dni. Karneol wycisza niespokojne myśli. 

Lepidolit - uzdrowiciel energii

Lepidolit znany jest z niesamowitej zdolności do przywracania równowagi i harmonii systemu nerwowego. Jest świetny dla tych, którzy mają tendencję do znajdowania się w nadmiernym napięciu i wpadania w depresyjny dół. Jest to również niesamowity uzdrowiciel energii i może łatwo rozproszyć zdeprymowane myśli i uczucia.

Kryształ górski


Lodowato jasna energia kryształu górskiego jest niesamowita dla oczyszczenia chaosu i ponurych uczuć, które mogą zablokować umysł. Ten kamień jest znany jako "mistrz" uzdrawiania - podnoszący wibracje i wzmacniający energię.  Wzmacniając odporność i poprawia zdolności koncentracji, 

1 komentarzy:

  1. Dzień dobry,mam kamień szlachetny kupiony wiele lat temu.Nie mogę jednak teraz przypomnieć sobie jaki to kamień,chodzi mi o nazwę.Czy mogę Pana prosić o identyfikację? Wyślę na email wtedy zdjęcie i może Pan byłby w stanie mi pomóc? Pozdrawiam serdecznie ❤️ Sylwia

    OdpowiedzUsuń