Adam Zawadzki - Porady i konsultacje. Leczenie kamieniami

Adam Zawadzki - Porady i konsultacje.  Leczenie kamieniami
Od 15 lat kamienie i ich moc, to coś co wypełnia moje życie. Pomogłem sobie - jesli chcesz abym pomógł Tobie - zapraszam do kontaktu adam.litoterapia@gmail.com Sprzedaż wysokiej jakości kryształów wolnych od zanieczyszczeń. Konsultacje - dobór odpowiednich kamieni.

Jakie kamienie są najlepsze na depresje? Poznaj 4 potężne minerały.

 Uczucia smutku, winy, złości, odrętwienia i zmęczenia są częścią naszego życia, ale kiedy te emocje się utrzymują lub kiedy dołki są częstsze niż wzloty, może to oznaczać, że cierpisz na depresję.

Depresja może objawiać się na wiele sposobów, od fizycznych dolegliwości w postaci zaburzonych rytmów snu, po zmiany apetytu i wyczerpujące uczucie złego samopoczucia. Może również objawiać się w sferze psychicznej, na przykład utratą zainteresowania rzeczami, które kiedyś sprawiały ci przyjemność, odsuwaniem od siebie ukochanej osoby lub poczuciem, że sytuacja nigdy się nie poprawi. Może być trudne aby wydobyć w sobie nadzieje - można jednak znaleźć pomoc w uzdrawiających energiach najcenniejszych i najpotężniejszych kamieni ziemi.

Kryształy i minerały, które pomagają walczyć z depresją

Wiemy, że depresja nie jest łatwa do wyleczenia i że zastępowanie negatywnych myśli pozytywnymi nie zawsze eliminuje źródło problemu. Zdrowie psychiczne jest złożoną kwestią i całkowicie osobiste dla każdego. Chciałbym przedstawić niektóre kryształy, które mogą być bardzo przydatne  w pomocy oczyszczenia umysłu, 

Jeśli jesteś podatny na epizody depresyjne, walczysz z długotrwałym stresem, ten wybór uzdrawiających kryształów może być w stanie wysłać swoją miłość i światło, aby podnieść cię do góry.

Nazywam się Adam Zawadzki - od 15 lat minerały i litoterapia jest moją największą pasją. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie e-mail. Pomogłem wielu osobom uporać się z problemami zdrowotnymi dzięki litoterapii. 

Posiadam setki kamieni najwyższej jakości bez toksycznych zanieczyszczeń | Dobiorę odpowiednie kamienie, a następnie wyślę je pocztą | Napisze Ci jak je stosować aby przyniosły zdumiewający efekt. Przystępne ceny - konsultacja wraz z wysyłką niezbędnych kamieni nie przekracza 80 zł. 

 ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ! LITOTERAPIE NALEŻY TRAKTOWAĆ JAK DODATKOWĄ POMOC

Cytryn - przyjaciel chorych na depresje

Promienny jak słońce i pełen piękna nowego jutra, kamień cytryn jest jednym z najszczęśliwszych kryształów na świecie. Znany również jako kamień kupców, ta bujna i szczęśliwa iskra światła słonecznego jest pozytywną energią i nowymi perspektywami. Jeśli kiedykolwiek potrzebowałeś kamienia, który przebiłby najciemniejsze chmury swoim świetlistym światłem, to jest nim kamień Cytryn. Cytryn jest zawsze chętny do pomocy w walce z opadającymi i zastałymi uczuciami. 

Karneol - wycisza niespokojne myśli


Wibrujący w odcieniach czerwieni i pomarańczy, karneol jest jednym z tych kamieni, które dostarczają ogromną dawkę witalności dokładnie wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Karneol nazywany jest kamieniem wytrzymałości. Ci, którzy cierpią z powodu depresji wiedzą zbyt dobrze, wytrzymałość i serce jest niezbędne do przejścia przez te trudne dni. Karneol wycisza niespokojne myśli. 

Lepidolit - uzdrowiciel energii

Lepidolit znany jest z niesamowitej zdolności do przywracania równowagi i harmonii systemu nerwowego. Jest świetny dla tych, którzy mają tendencję do znajdowania się w nadmiernym napięciu i wpadania w depresyjny dół. Jest to również niesamowity uzdrowiciel energii i może łatwo rozproszyć zdeprymowane myśli i uczucia.

Kryształ górski


Lodowato jasna energia kryształu górskiego jest niesamowita dla oczyszczenia chaosu i ponurych uczuć, które mogą zablokować umysł. Ten kamień jest znany jako "mistrz" uzdrawiania - podnoszący wibracje i wzmacniający energię.  Wzmacniając odporność i poprawia zdolności koncentracji, 

0 komentarzy:

Prześlij komentarz