Dwa kamienie, które leczą tarczyce (hashimoto) Litoterapia

 Nieprawidłowości w funkcjonowaniu tarczycy powszechnie powodują zaburzenia snu, niepokój i depresję i mogą w równym stopniu wpływać na ludzi młodych jak i osoby starsze  w szczególności jednak dotyczy, to kobiet.

Istnieją dwa rodzaje zaburzeń równowagi tarczycy lub nieprawidłowe funkcjonowanie

 1. Niedoczynność tarczycy  powoduje przyrost masy ciała i trudności w zrzucaniu wagi, przewlekłe uczucie zmęczenia. Ospałość w ciągu dnia, uczucie zimna

2. Nadczynność tarczycy, która powoduje utratę wagi i niezdolność do przybierania na wadze niezależnie od spożycia pokarmów, uczucie gorąca, bezsenność.

Oprócz fizycznych objawów związanych z przyrostem lub utratą wagi, istnieją inne objawy z nim związane, takie jak lęk, depresja, drażliwość, zaburzenia snu, dysfunkcja seksualna, negatywne myśli i lęki. Objawy fizyczne jak i psychiczne  mogą być zminimalizowane z pomocą uzdrawiania kamieniami (litoterapia) 

W tym artykule wymienię kilka minerałów, które mogą pomóc w problemach z tarczycą - również w chorobie Hashimoto (przewlekłe zapalenie tarczycy)

Nazywam się Adam Zawadzki - od 15 lat minerały i litoterapia jest moją największą pasją. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie e-mail. Pomogłem wielu osobom uporać się z problemami zdrowotnymi dzięki litoterapii.

Posiadam setki kamieni najwyższej jakości bez toksycznych zanieczyszczeń | Dobiorę odpowiednie kamienie, a następnie wyślę je pocztą | Napisze Ci jak je stosować aby przyniosły zdumiewający efekt. Przystępne ceny - konsultacja wraz z wysyłką niezbędnych kamieni nie przekracza 80 zł.

ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ! LITOTERAPIE NALEŻY TRAKTOWAĆ JAK DODATKOWĄ POMOC

Lapis Lazuli

Lapis Lazuli jest jednym z kryształów, które mogą pomóc w chorobach tarczycy. Ten kamień o wysokiej wibracji może również złagodzić objawy, może zapobiec depresji i pomóc złagodzić zaburzenia snu. Moi klienci wskazywali, że to właśnie ten kamień przyniósł im najlepsze efekty.  Lapis lazuli wzmacnia system odpornościowy, gardło, grasicę, tarczycę. Lapis lazuli pomaga leczyć bezsenność i pomaga w procesach zapalnych i infekcjach (idealny dla osób chorujących na Hashimoto)

Kryształ górski

Kolejnym minerałem, który może pomóc jest kryształ górski. Kryształ górski  poprawia metabolizm, pomaga w utracie wagi i łagodzi zmęczenie. Wiele osób wierzy, że noszenie tego kamienia szlachetnego sprawia, że czują się silniejsi i bardziej skupieni. W ten sposób, jak mało który kamień, poprawia koncentrację. Nic nie stoi na przeszkodzie aby łączyć kilka kamieni. Więc połączenie Lapis Lazuli z kryształem górskim wydaje się być idealnym połączeniem w walce z problemami tarczycy. 


0 komentarzy:

Prześlij komentarz