Poznaj 3 kamienie, które pomogą Ci zasnąć (na bezsenność) Litoterapia

 Wydaje się, że to powinno być takie proste. Napij się rumiankowej herbaty, schowaj swój telefon w jakimś trudno dostępnym miejscu i wtul się w pościel na osiem solidnych godzin dobrej jakości snu. 

Rzecz w tym, że sen nie jest czymś, co możemy pominąć. To ważny czas dla naszego ciała. Jakość naszego snu wpływa na wszystko - od tego, jak spożywamy posiłki, po to, jak przetwarzamy informacje i podejmujemy decyzje. Dobry sen pomaga nam być produktywnymi, pobudza nasz metabolizm i pomaga naszemu systemowi odpornościowemu stawić czoła wyzwaniom i rozwijać się. To nie jest coś, co możemy pominąć.

Kamienie lecznicze mogą pomóc nam znaleźć to czego potrzebujemy - pomoc w zasypianiu oraz twardego snu. Umieszczając jeden z tych kamieni pod poduszką lub na swoim ciele, można oczyścić się z negatywnej energii i wreszcie uzyskać solidny sen, którego potrzebujesz.

Jedną z najlepszych rzeczy w kamieniach jest fakt, że nie ma dwóch takich samych. Mogą one wzbudzić radość życia, mogą wyrównać różne czakry, mogą wypełnić twoje serce miłością, zapewniają płaszcz ochronny przed złą energią, a także mogą uspokoić umysł i pomóc Ci spać. Z pewnością łatwiej będzie nam zasnąć, jeśli otacza nas obfitość pozytywnej energii lub jeśli czujemy się pewni, że zmartwienia dręczące nasz umysł mogą zostać rozwiązane. Wybrałem najlepsze kamienie do uspokojenia umysłu i ciała, przynosząc do światła fizycznego odpoczynku i budowania poczucia rosnącego dobrobytu, dzięki czemu można uzyskać, czego potrzebujesz.

Nazywam się Adam Zawadzki - od 15 lat minerały i litoterapia jest moją największą pasją. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie e-mail. Pomogłem wielu osobom uporać się z problemami zdrowotnymi dzięki litoterapii.

Posiadam setki kamieni najwyższej jakości bez toksycznych zanieczyszczeń | Dobiorę odpowiednie kamienie, a następnie wyślę je pocztą | Napisze Ci jak je stosować aby przyniosły zdumiewający efekt. Przystępne ceny - konsultacja wraz z wysyłką niezbędnych kamieni nie przekracza 80 zł.

ŻADNA Z FORM KORZYSTANIA Z MOJEJ POMOCY NIE ZWALNIA NIKOGO OD KONTAKTÓW Z LEKARZEM. O DAWCE LEKU LUB KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ ZABIEGOWI DECYDUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ! LITOTERAPIE NALEŻY TRAKTOWAĆ JAK DODATKOWĄ POMOC

Selenit 

Selenit jest promienny w swoich miękkich i pogodnych wibracjach. Selenit przynosi przypływ jasności Twojego umysłu, pomagając wprowadzić Cię w przestrzeń, w której panuje spokój podobny do Zen, a nie toksyczny bałagan. Idealna brama do spokojnej nocy. Selenit jest przesiąknięty spokojem - usuwa negatywne energie. Dzięki niemu zasypianie stanie się znacznie łatwiejsze.

Celestyn


Kolejny z kamieni anielskich, tak jak sugeruje jego nazwa (Nazwa pochodzi od caelum (łac.) = niebo) trzymanie Celestytu w pobliżu, gdy próbujesz zasnąć, jest darem dla twojego ciała, umysłu i duszy. To także pomost i pomaga połączyć się z trzecim okiem, sercem i czakrą korony, co prowadzi do głębszego poczucia duchowości, otwartości serca i głębokiej intuicyjnej mądrości. Kiedy czujemy się połączeni z naszą intuicją i wyższym celem, może to ukoić skołatane myśli i wprowadzić nas w miejsce pięknego odpoczynku.

Lepidolit


Lepidolit jest rudą litu, który jest również używany jako lek dla tych, którzy  cierpią na zaburzenia dwubiegunowe. Lepidolit jest delikatnym i radosnym fioletowym kamieniem, który promuje spokojny sen poprzez ścieżki miłości do samego siebie, łagodzi stres i przenosi cię do miejsca spokoju. Kiedy jesteśmy w stanie oczyścić nasze umysły, jesteśmy lepiej przygotowani, aby pozwolić odejść temu, co nam dolega, przynajmniej na tyle, aby dostać trochę przyzwoitego snu. Lepidolit podnosi również naszą świadomość radości, wdzięczności i innych pozytywnych emocji, które stają się kołysanką dla dobrze przeżytego życia i sennego snu, na który zasługujemy.

0 komentarzy:

Prześlij komentarz